ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14624180
*
nr 1462 4180
Spegel
90x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 19:14:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 09:28:19
1
100 kr
25/4 18:53:47
2
150 kr
25/4 18:55:29
1
200 kr
25/4 18:56:49
2
300 kr
25/4 18:57:54
1
300 kr
25/4 18:57:54
2
300 kr (Budbetjänt)
25/4 19:01:56
1
350 kr
25/4 19:04:25
2
400 kr
25/4 19:05:42
1
500 kr
25/4 19:08:34
2
500 kr
25/4 19:08:34
1
500 kr (Budbetjänt)
25/4 19:09:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30
-
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49
-
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1462 4180
Spegel
90x71 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/4 09:28:19 | 1 | 100 kr |
| 25/4 18:53:47 | 2 | 150 kr |
| 25/4 18:55:29 | 1 | 200 kr |
| 25/4 18:56:49 | 2 | 300 kr |
| 25/4 18:57:54 | 1 | 300 kr |
| 25/4 18:57:54 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 25/4 19:01:56 | 1 | 350 kr |
| 25/4 19:04:25 | 2 | 400 kr |
| 25/4 19:05:42 | 1 | 500 kr |
| 25/4 19:08:34 | 2 | 500 kr |
| 25/4 19:08:34 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 25/4 19:09:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30 -
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49 -
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27



