MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 10695135
*
nr 1069 5135
Stringhylla
3 hyllplan + vägghylla, längd: 59 cm, djup: 22 cm, höjd: 24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:24:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 21:08:19
1
250 kr
9/11 22:33:37
2
150 kr
9/11 22:33:37
1
200 kr (Budbetjänt)
12/11 11:58:36
3
350 kr
13/11 21:25:25
2
350 kr
13/11 21:25:25
3
350 kr (Budbetjänt)
13/11 21:25:37
2
400 kr
14/11 18:18:55
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla vägghylla
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:53
-
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:13
-
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:15
*
Stringhylla
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5135
Stringhylla
3 hyllplan + vägghylla, längd: 59 cm, djup: 22 cm, höjd: 24 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 21:08:19 | 1 | 250 kr |
9/11 22:33:37 | 2 | 150 kr |
9/11 22:33:37 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/11 11:58:36 | 3 | 350 kr |
13/11 21:25:25 | 2 | 350 kr |
13/11 21:25:25 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
13/11 21:25:37 | 2 | 400 kr |
14/11 18:18:55 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla vägghylla
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:53 -
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:13 -
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:25 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:15