KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17453507

nr 1745 3507

Etsning

Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets mått: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 56x45

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:51:41

1/12 19:26:22 1      Vinnande bud