KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 3331422
nr 333 1422
Gravyr
1700-tal, 15x10
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2004