KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212025

nr 1721 2025

Signerad Ingiberg, daterad -92. Bildmått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 2 september 2025
kl 05:14:21