KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15185027

nr 1518 5027

Akvareller

3 st, Hästmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm

Utrop:

500 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:02:56