KONST / Litografier / Grafiskt blad 11609525
nr 1160 9525
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, Bladets mått: 50x40, signerad och numrerad 13/75, löst blad
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:27:54
100 kr
150 kr
200 kr