KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134047
nr 1013 4047
Etsning
Arthur Bergström, Stockholmsmotiv, signerad, motivet: 39x27
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:15:10
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm