KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Skolplancher 8181359

nr 818 1359

Skolplancher

11 st. ca 60x90

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 april 2013
kl 18:51:37