KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767313

nr 1376 7313

Etsning

Gosse. Ej signerad. Motivet: 5x7cm, yttermått inklusive ram: 16,5x18 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:37:01