KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9109312
nr 910 9312
Teckningar
Blyerts, 4 st, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:16:46
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
500 kr
700 kr
800 kr