KONST / Litografier / Färglitografi 14687525

nr 1468 7525

Färglitografi

Gösta Gustavsson. Signerad, numrerad 182/300, daterad 77. Färglitografi, bildmått: 43x55cm, yttermått inklusive ram: 50x65cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:06:54

24/5 18:00:54 1      Vinnande bud