KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 15207388

nr 1520 7388

Torrnålsgravyr

Lena Söderberg. Signerad, numrerad EA, daterad -83. Bildmått: 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:35:28