KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 15207388
nr 1520 7388
Torrnålsgravyr
Lena Söderberg. Signerad, numrerad EA, daterad -83. Bildmått: 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:35:28
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr