KONST / Litografier / Färglitografi 13038376
*
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 11:38:58
1
300 kr
27/1 14:36:48
2
Vinnande bud
27/1 18:04:35
3
400 kr
27/1 18:04:35
2
450 kr (Budbetjänt)
27/1 18:06:11
3
500 kr
27/1 18:06:11
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
*
Don Eddy
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Läs om budbetjänten
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/1 11:38:58 | 1 | 300 kr |
| 27/1 14:36:48 | 2 | Vinnande bud |
| 27/1 18:04:35 | 3 | 400 kr |
| 27/1 18:04:35 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 27/1 18:06:11 | 3 | 500 kr |
| 27/1 18:06:11 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52



