MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 16123219
nr 1612 3219
Skåp
mahogny. Bredd: 72 cm, djup: 42 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:19:25
15/4 19:14:25
15/4 19:14:47