KONST / Litografier / Litografier & etsningr 8258546
nr 825 8546
Ivan Humbla
(1888-1962), Sverige
Litografier & etsningr, 4 st, Ivan Humbla (1888-1962), motivets mått: 20x25 & 35x50 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:33:17
5/5 22:44:31
Ivan Humbla
Läs mer om Ivan Humbla