MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10941503

nr 1094 1503

Bokhylla

Mahogny, längd: 80 cm, djup: 25 cm, höjd: 95 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 mars 2017
kl 18:21:35