MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10941503
nr 1094 1503
Bokhylla
Mahogny, längd: 80 cm, djup: 25 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:21:35
100 kr
300 kr
350 kr
450 kr