MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12409475

nr 1240 9475

Sideboard

Teak. Längd: 170, djup: 42 cm, höjd: 90 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:07:28