MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 5522642
nr 552 2642
Barskåp
50-tal, längd: 97, djup: 38, höjd: 96
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:22:14
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr