FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15207398

nr 1520 7398

CHAIRS

4 pcs, 1960s, wear.

4 st, 1960-tal

Condition: slitage

600

SEK 900

Monday February 6 2023
at 20:01:51