KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 12544436
nr 1254 4436
Träskulpturer
2 st, Dalahäst + Kvinna. Höjd: 8-21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:34:04
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr