KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15629566
nr 1562 9566
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Träsnitt, "En Ko". Signerad, numrerad pt. Bildmått: 42x22 cm, yttermått inklusive ram: 64x42 cm
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:55:06
150 kr
200 kr
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar