KONST / Litografier / Träsnitt 11918316
nr 1191 8316
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm från Slussen. Signerad, daterad -80, numrerad 6/360. Löst blad, bladets mått: 65x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:14:23
400 kr
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén