KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13431110
nr 1343 1110
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 147/360, daterad 76. Motivet: 30x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:34:51
24/8 17:11:02
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén
Läs mer om Stockholm
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 1343 1110
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 24 augusti 2020 |
| 24/8 17:11:02 | 1 | Vinnande bud |
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén