KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 17536445

nr 1753 6445

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Signerad, daterad -66, Katarinahissen. Bildmått: 85x69 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:06:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén