KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11978046
nr 1197 8046
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad -61, numrerad, 178/310. 30x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 20:47:28
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén