KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12308077
nr 1230 8077
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Gamla Stan, HC 15/20, Signerad -73, Löst blad. Motivet: 33x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:59:37
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén