KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12177348
nr 1217 7348
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Gustav Vasas intåg i Stockholm. Signerad, daterad 1976,232/300. Motivet: 27x89
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:42:46
100 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén