KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10515132
nr 1051 5132
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Söder, 134/360, signerad, -76, motivet: 40x55
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:46:29
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén