KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12156019
nr 1215 6019
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Träsnitt, 3 st, Signerad, 1973, bladets mått: 30x23
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:15:46
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg