KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10638106
nr 1063 8106
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st. lösa blad, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, PT, signerade, 1973, motivet: 35x37 + 33x50
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:20:02
15/10 21:49:46
300 kr
17/10 15:30:54
17 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén