KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8527713
nr 852 7713
John Österlund
(1875-1953), Sverige
Träsnitt, John Österlund (1875-1953), signerad, Dombron i Uppsala
John Österlund, svensk målare född i Stockholm 1875, död 1953.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:00:50
200 kr
250 kr
350 kr
John Österlund
Läs mer om John Österlund