KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12319206

nr 1231 9206

Träsnitt

J W Ã…rfeld, Eget tryck, 130/310, signerad 58 mm: 48x62

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 januari 2019
kl 20:24:00

24/1 11:07:48 1      100 kr
28/1 20:17:36 2      Vinnande bud