KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16635348
nr 1663 5348
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 32/50, Siesta på Forum. Bildmått: 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:13:43
1/12 23:39:29