MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / ÖronlappsfÃ¥tölj 12009294

nr 1200 9294

Öronlappsfåtölj

Skinn, England

Kondition: slitage, skador, dyna i annan färgnyans

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 19:52:29