KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13668394
nr 1366 8394
Akvareller
2 st, W Sands, St Ives, 18x30 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2020
kl 21:02:04
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr