KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14908096
nr 1490 8096
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Börje A, "Djungel & Vaktparaden, yttermått inklusive ram: 18x18 - 23x23, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:53:02
18/9 15:23:08