KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14177203
nr 1417 7203
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, diptyker, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 63x32, akvarell
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:05:56
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.400 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)