KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13051142
nr 1305 1142
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Akvareller, 4 st, Troll. Signerad. 27x32 cm
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:19:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr