KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 6961531
nr 696 1531
Akvareller
2 st, signerade M. Chahbazian, motiv med persisk stad, 36x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 9 maj 2011
kl 19:38:54
300 kr
2.200 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
2.000 kr