KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16557162
nr 1655 7162
Akvareller
4 st, Per Larsson, Djur & fåglar. Signerade, yttermått inklusive ram: 29x25 - 40x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:47:57
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)