KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13824281

nr 1382 4281

Akvareller

2 st, Nuno. Signerad 87-90. Motivet: 28x20 33x15, yttermått inklusive ram: 52x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:33:27