KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636109
nr 1563 6109
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Akvareller, 4 st, Signerade, Marin. Akvarell, bildmått: 42x56 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:30:00
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad