ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolours 14177096
nr 1417 7096
Kerstin Lindquist
(f. 1943), Sverige
2 pcs, Kerstin Lindquist (b. 1943), Sweden. "Vattenspeglning I" och "Vattenspeglning II". Signerad -99. Watercolour. Sheet: ca 21x18 cm, outer dimensions including frame: 31x25 cm,
WATERCOLOURS, 2 st, "Vattenspeglning I" och "Vattenspeglning II". Signerad -99. Akvarell. Bladets mått: ca 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Kerstin Lindquist, Swedish painter born 1943.
300
SEK 350
Monday September 6 2021
at 20:13:51
100 kr
150 kr
300 kr