KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7451232
nr 745 1232
Akvareller
2 st. E Westermarck, blommor i vas, signerade, 1937 + 1942, motivets mått: 27x33 + 33x46
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:35:19
29/2 12:19:24
100 kr
5/3 10:24:57