KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16065249

nr 1606 5249

Yngve Berg

(1887-1963), Sverige

I fruktträdgården. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm

Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2024
kl 20:52:34

18/3 20:47:34 1      Vinnande bud

Yngve Berg

Läs mer om Yngve Berg