KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912015

nr 1491 2015

Akvarell

WOLFGANG REHBACH. Vy mot Kornhamnstorg. Signerad. Akvarell, 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 64x180 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:55:27

  • Tema
  • 26 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm