KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912015
nr 1491 2015
Akvarell
WOLFGANG REHBACH. Vy mot Kornhamnstorg. Signerad. Akvarell, 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 64x180 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:55:27
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.900 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm