ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14834049
nr 1483 4049
WATERCOLOUR
Winnie von Kantzow. Signerad 1944, träd framför hus, ca 32x40 cm, outer dimensions including frame. 47x55 cm, watercolour,
Winnie von Kantzow. Signerad 1944, träd framför hus, ca 32x40 cm, yttermått inklusive ram. 47x55 cm, akvarell
300
SEK 150
Monday August 22 2022
at 20:01:12
21/8 15:29:27
100 kr
22/8 18:46:48