KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636661

nr 1363 6661

Wilhelm von Gegerfelt

(1844-1920), Sverige

Akvarell, Skiss, Marin, Signerad, bladets mått: 46x33 cm

Kondition: ej ramad,

Wilhelm von Gegerfelt, född 1844 i Göteborg, död 1920, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:34:12

Wilhelm von Gegerfelt

Läs mer om Wilhelm von Gegerfelt