KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15685094
nr 1568 5094
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad K Lindroth, Vy från Våghusgränd mot Slottet. Akvarell, bildmått: 27x43 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:08:05
100 kr
150 kr