KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15685094

nr 1568 5094

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad K Lindroth, Vy från Våghusgränd mot Slottet. Akvarell, bildmått: 27x43 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 20:08:05